Home

kereszténység Szennyezett kipufogó bíró ajándékot kap meccs után Próféta feneketlen szigony

Drámai végjáték után tudott nyerni a Puskás Akadémia Debrecenben - Nemzeti  Sport
Drámai végjáték után tudott nyerni a Puskás Akadémia Debrecenben - Nemzeti Sport

Index - Futball - Futball - Fekete öves fenegyerek, a biciklisek réméből  vált fogalommá a futballban
Index - Futball - Futball - Fekete öves fenegyerek, a biciklisek réméből vált fogalommá a futballban

Micsoda kijelentés: Olyat üzent Rácz Jenő Istenes Bencének, amire már nem  lehet visszavágni - Blikk Rúzs
Micsoda kijelentés: Olyat üzent Rácz Jenő Istenes Bencének, amire már nem lehet visszavágni - Blikk Rúzs

Rengeteg pénzből tették tönkre a világ egyik legjobb csapatát - ORIGO

Azzurri - A kapusoknak ugyan nem sok védeni valója akadt, de unalmasnak  semmiképp sem nevezhetjük az első félidőt. A Juventus a szokottól ezúttal  kicsit bátrabb játékkal lépett fel, aminek meg is lett
Azzurri - A kapusoknak ugyan nem sok védeni valója akadt, de unalmasnak semmiképp sem nevezhetjük az első félidőt. A Juventus a szokottól ezúttal kicsit bátrabb játékkal lépett fel, aminek meg is lett

Horváth Ferenc: A felelősséget, a tiszteletet, az alázatot hiányolom -  Nemzeti Sport
Horváth Ferenc: A felelősséget, a tiszteletet, az alázatot hiányolom - Nemzeti Sport

18# 2023 FÓKUSZ 18# 2023 FÓKUSZ

Olyan bíró vezetheti a vb-döntőt, akit a játékvezetők viccének neveznek

Sima győzelem helyett izgalmas végjáték – Magyarország–Andorra 2–1 -  PestiSrácok
Sima győzelem helyett izgalmas végjáték – Magyarország–Andorra 2–1 - PestiSrácok

Egy büntető, két Szczesny-bravúr, magukat verték meg a szaúdiak

Viccek, Humoreszkek, Anekdoták | PDF

Magyarország-Szerbia: a Fradinak felemás emlékű bíró vezeti a meccset -  nb1.hu
Magyarország-Szerbia: a Fradinak felemás emlékű bíró vezeti a meccset - nb1.hu

Marco Rossi: Dibusz Dénesnek köszönhetjük, hogy nyerni tudtunk

Fókuszban az „Én időm!", hogy a nemzet aranylányai legyenek

DELMAGYAR - Két fiatal és a rutin a dobogón - osztályoztuk a megyeegy  játékosait
DELMAGYAR - Két fiatal és a rutin a dobogón - osztályoztuk a megyeegy játékosait

Képeken a Fradi csodálatos győzelme a BL-ben - galéria - ORIGO

FEOL - A kövesdi edző, Kuttor Attila szeretné, ha a pályán dőlnének el a  lényegi kérdések
FEOL - A kövesdi edző, Kuttor Attila szeretné, ha a pályán dőlnének el a lényegi kérdések

A szovjet bíró óriási csalása nélkül Anglia sosem nyert volna focivébét -  ORIGO
A szovjet bíró óriási csalása nélkül Anglia sosem nyert volna focivébét - ORIGO

Hihetetlen dráma: a 99. percben dőlt el a Zalaegerszeg-Puskás Akadémia meccs  - ORIGO
Hihetetlen dráma: a 99. percben dőlt el a Zalaegerszeg-Puskás Akadémia meccs - ORIGO